Ürün Yan Etki / Advers Reaksiyon Bildirimi

İnsanların tıbbi ürünlere gösterdikleri biyolojik reaksiyonlar farklıdır. Bu nedenle, klinik geliştirme aşamasında en kapsamlı klinik araştırmalar yapılsa dahi tıbbi ürünlerin kullanımına ilişkin tüm advers reaksiyonların (yan etkilerin) belirlenmesi mümkün değildir. Çok nadir görülseler dahi bu advers reaksiyonların dünya genelindeki kaynaklardan alınması, hastalar ve ilaç güvenliliği (farmakovijilans) açısından büyük önem taşımaktadır.

Ürün Kalite Şikayeti Bildirimi

Ürünlerimiz ile ilgili kalite şikayeti bildirimleriniz için, doktor veya eczacınıza danışabilir, yetkili sağlık otoritesine başvurabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak bildirimlerinizi bize iletebilirsiniz. Ayrıca kalite şikayeti bildirimleriniz ile ilgili acil durumlarda 0850 885 0618 numaralı telefondan Ava İlaç Kalite Birimi’ne ulaşabilirsiniz.

Yasal Uyarı

Tüm kullanıcı bilgileri gizlidir ve ilgili mevzuatta belirtilen prosedürler gereği, bildirilmesi gereken kurum ve kuruluşlar hariç hiçbir kişi ya da firmaya aktarılmamaktadır.

Ava İlaç Sanayi Tic.Ltd.Şti.

Merkez Mah. Hasat Sk. Kamara Blok No:52
Şişli / İstanbul

Müşteri Destek Hatlarımız;
0850 885 0618info@availac.com.tr

Octomin Nerede Üretiliyor? 

Octomin; GMP (İyi Üretim Uygulamaları), HACCP (Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları), ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 2200:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahip yüksek teknolojik üretim alt yapısına sahip üretim tesisinde üretilmektedir.